Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen megbízható, gazdaságosa...

Milyen megbízható, gazdaságosan és könnyen használható vércukorszint mérőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Néztem több terméket, de nem tudom eldönteni mit érdemes venni?

Beurer; Accu Check;

Avital; stb stb???



2023. aug. 31. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik könnyen használható és megbízható. A gazdaságosságban van különbség. Az a leggazdaságosabb, amibe a legolcsóbb a tesztcsík. Ez pedig a Dcont Ideal.


[link]

2023. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dconttal és Accu-chekkel van tapasztalatom, mindkettő rendben van.

A tesztcsík pedig.. igazából általában hasonló árakon vannak, olyan hatalmas eltérés nincs. Van ahol az interneten olcsóbb x tesztcsík, viszont itt is érdemes számolgatni, hogy nyilván ha egy darabot rendelsz, akkor a szállítási költség kifizetése után már ugyanott vagy, mintha megvetted volna a patikában (vagy pedig még rosszabbul is jársz), szóval érdemes számolgatni, hogy hány darab internetes vásárlása esetén mennyivel jössz ki jobban, mintha egy patikában személyesen vásároltad volna. Emellett érdemes több különböző patikában is megnézni egy adott tesztcsíkot, lehet van pár száz forint különbség. Szóval ez a tesztcsík kérdés... én pl. viszonylag ritkábban mérem magamnak a cukromat, kettes típusú cukorbetegként, és emiatt én inkább a patikában megveszem a tesztcsíkokat, mert nem szeretnék betárazni, netről pedig csak úgy éri meg rendelni, ha többet veszel. Szóval itt mindig az, hogy te mit preferálsz. Inkább mindig bemész a patikába egy doboz tesztcsíkért, vagy pedig a netről a legolcsóbb helyről veszel egyszerre 5 dobozzal.

2023. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!