Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülsipolás,Enyhe füldugulás?

Fülsipolás,Enyhe füldugulás?

Figyelt kérdés

Budapest és környékén Vác lelkiismeretes,alapos és jó fülorvost ajánlanátok?


2 füldokinál voltam első alkalommal kb ilyen 4-5 hónapja voltam fülsipolással,csengéssel megnézte csinált hallásvizsgálatot aztmondta minden rendben jól hallok.


kb 1 hónapja igy random időben besipolt a fülem és azóta picit bedugulva van enyhén csak.2 hét után jobb kezdett lenni voltam másik dokinál az is aztmondta minden rendben van,de továbbra is enyhén bevan dugulva .Egyébként a fülsipolás nagyjából akkor érzékelem ha ráfigyelek .


Na most azt még talán lehet érdemes elmondani,hogy eléggé az elmúlt hát 3 évben eléggé stresszes illetve pánikbeteg isvagyok amihez van még sajnos hipochonderségem is képes vagyok dolgokra nagyon rástresszelni. Mit tudnátok tanácsolni hova lenne érdemes fordulni? Pszichológus?Esetleg egy jó lelkiismeretes fülorvos?


2023. szept. 9. 18:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Igen és még annyit hozzátennék,hogy ha befogom az orromat és fújok egyet akkor a bal fülem az mindig pukkan vagy pattan egyet mint amikor nátha után bedugul.
2023. szept. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!