Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az MPA gyógyszer hatna?

Az MPA gyógyszer hatna?

Figyelt kérdés
Nekem ki fogják venni az egész méhemet amire ösztrogén kezelést fogok kapni de attól elvileg (bocsánat, nem tudok szebben fogalmazni) k*rvás lennék. És akarok szedni az ösztrogén mellé egy gyógyszert ami csökkenti a túlzott szexuális vágyat, hogy ne viselkedjek k*rvásan. Úgy tudom, hogy az MPA (Medroxiprogeszteron-Acetát) gyógyszert szexuális bűnelkövetőkön alkalmazzák, csökkenti a libidójukat. Egy ivartalanított nő esetében is működne a gyógyszer? Vagy ez csak férfiakra hat? Vagy pedig csak a hormontermelést akadályozza meg? Létezik olyan gyógyszer ami nem antipszichotikum de az agyra hat és csökkenti a női libidót? Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 11. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én férfiként olvasgattam utána ezeknek a libidó csökkentő mellékhatású szereknek. (Nekem van egy sajnos teljesen aszexuálissá vált párom.) Ezeknek nagyon durva mellékhatásai vannak! Semmiképpen se gondolkodj ezekben! Főleg az ilyen MPA és hasonló szerekben. Még bűnözőknél is véleményes a használatuk. Tönkreteszed az egészséged ami a legnagyobb kincs. A szerotonin visszavétel gátlók okoznak libidó csökkenést de ezeket sem ajánlanám. Én rendszeresen sportolok de még a legenyhébb szerek is egy Pukkandúrt csináltak volna belőlem.Inkább meditálj, elmélkedj. Én a Buddhizmust hívtam segítségül. A brahmacsarját javaslom. Elfojtani semmit sem szabad, de leginkább biokémiai szerekkel nem szabad kísérletezned! De még az is jobb ha a kezelőorvosod tanácsát kéred ki, hogy ő mit javasol.
2023. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!