Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alibify Aripiprazol szedésével...

Alibify Aripiprazol szedésével van valakinek tapasztalata? Fel erősiti a tüneteket mielőtt hatna?

Figyelt kérdés
Pszichiáter irta fel nekem, és igazából nem mondott sok dolgot róla, szinte semmit csak hogy reggel egy szemet vegyek be ebből. Az lehet hogy felerősiti a tűneteket mielőtt hat, mert nálam vagy nem hat, vagy csak felerősiti a tüneteket! Vélemény ezzel kapcsolatban? Nagyon fontos lenne, mert már másik gyógyszert tervezek kiiratni ami azonal, vagy 2 hét múlva már hat.

2013. okt. 13. 08:48
 1/4 A kérdező kommentje:
mellé tenném ezt még csak egy hete szedem, szóval érdemes várnom a hatásra?
2013. okt. 13. 08:54
 2/4 Bárzsing ***** válasza:
Mivel ez nem egy totális gátlószer, hanem egy olyan anyag, ami hatást vált ki, csak csökkent mértékben, ezért lehetséges, hogy erősít bizonyos tüneteket kezdetben. Legalább 1-1,5 hónapot kell várni, hogy beálljon a hatás, és minden tapasztalatodat a gyógyszerrel kapcsolatban az orvosoddal is beszéld meg, magadtól ne emelj a dózison, ill. ne hagyd el a gyógyszert.
2013. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem felerősítette a hallucinációimat, híztam tőle, és ingerlékenyebb is lettem. Végső soron galactorrhea miatt hagytam abba, ha jól emlékszem... Nem vártam meg, amíg hatni kezdett volna.
2013. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már én is abbahagytam, rettentően negativ hatással volt rám,nem tudom miért van egyáltalán forgalomban, örülök hogy abbahagytam!
2013. okt. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!