Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez gáz szerintetek?

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
Jarok gyogytornara kb 1 honapja bordakosar sullyedes miatt edzoteremben. Erosito gyakorlatok, legzestechnikam, tartasjavitas szokott lenni. Akivel vagyok az hozzaerto, viszont utobbu 2 alkalom soran ott volt a kisgyereke, aki olyan fel eves kb. Felesegevel vannak ott szoval nem mindig szokott kezeben lenni vagy annyira nem kell ra figyelnie. Megis erzem hogy emiatt nem igazan lehet ugy gyogytornat vegezni, nem tud 100%-osan figyelni amit/ahogyan csinalom gyakorlatokat. Szerintetek ne menjek tobbet ezert? Mit gondoltok?

2023. szept. 13. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez 1 jo kerdes... A csavo azert mondhatna neki, hogy 'Te figyu, azert ne legyen mar a gyerek pont akkor az edzoteremben mikor valakinek órát tartok,eleg amator dolog, meg idegesito lehet'
2023. szept. 17. 17:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindketten elvonják a figyelmét a munkáról.

Én sem hívom be a munkahelyemre a családtagjaimat csak azért, hogy ott legyenek velem. Addig nem tudnék úgy odafigyelni a munkámra, amíg ott lennének.

Persze én most magamból indultam ki, de szerintem ezt úgy általában egyetlen munkahelyen sem tolerálják, hogy egy munkahely családi átjáróház legyen...

2023. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!