Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hol végeznek anyajegy...

Szegeden hol végeznek anyajegy szűrő vizsgálatot? Magán is lehet akár, ha nem túl horror ára van.

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szakorvosi rendelőben


ingyen a börgyógyászaton, csak időpontot kell kérni



Én pesti vagyok én a hónap végén megyek pont emiatt a bőrgyógyászatra

Egy randa nagy vana hátamon azt akarom megnézetni...


Kértem időpontot, kb 1 hónapra volt időpont

Elmegyek, felmutatoma TB kártyámat és ingyen megvizsgálnak.


Minek szórnia pénzt magán dokira ha van elérhető állami orvos amiért amugy fizetsz... Tuti szegeden se kell éveket várni hogy bejuss a börgyógyászatra!

2023. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éveket nem. Két hónapra adtak időpontot, igaz, két héten át telefonáltam minden nap többször, mire felvették a telefont. Viszont az időpont alkalmával csak egy órát kellett várni, légkondícionált helyiségben és még bocsánatot is kértek a várakozásért. Igazából csak a hiábavaló telefonálgatás volt iszonyúan idegesítő, a többi "jól" működött.
2023. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!