Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Plasztikai műtétet támogat a tb?

Plasztikai műtétet támogat a tb?

Figyelt kérdés
...ha nem baleset v hegek v ilyesmi, csak egyszerűen baromi rondának születtem?
2010. okt. 17. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem.
2010. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem.
2010. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem...


Amúgy az egyik srácnak a megasztárból is érdekes arcberendezése van... és én csípem őt... nem tudom miért, bár a műsort nem szoktam nézni, de mindig akkor kapcsolom át, mikor ő megy és nekem valami oknál fogva szimpi...


Amúgy mivel van gondod? Arc/ test vagy valami más?

2010. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arc, konkrétan az egész.
2010. okt. 17. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát egy egész arcot meg pláne nem fognak csak úgy átszabni. Nézz körbe hány égési sérült vagy heges arcú ember rohangál az utcán. Nekik lenne okuk a műtétre mégsem támogatják őket, nehogy egy olyan indokkal, hogy mert nem tetszik az arcom... Jesszusom, ne röhögtess.
2010. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nézd, nekem is ilyen problémáim voltak aztán elszántam magam egy fogszabályzásra (kiálltak a fogaim), és "átalakult" az arcom (amit éreztem is,mert iszonyatosan fájt). Oké, oké nem lettem Britney Spears sem Rihanna, de nekem már ez is sokat segített...


Nekem ez a mutatványom közel 400 ezerbe került mert 18 éven felül ügyebár nem állja a TB...apámék meg kiskoromba nem akarták hogy legyen fogszabályzóm... (ne kérdezd miért)

2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!