Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha tényleg hihetetlenül hülye...

Ha tényleg hihetetlenül hülye fejem van, de még kiskorú vagyok, végeznének rajtam plasztikai műtétet?

Figyelt kérdés

és ez nem azért van mert tini vagyok


hanem tényleg nagyon ronda vagyok


nagy az állam,kicsik a szemeim,a szám is ilyen hülye alakú,az orrom is széles,és a szemöldökcsontom így kiáll,mint egy ősembernek...


és már rohadtul zavar hogy idegen gyerekek szólogatnak be az utcán hogy milyen hülye fejem van meg bele ordítanak a fülembe hogy -Uhh de "szép" vagy b.zdmeg...


és már minden nap sírok hogy hogy a francba lehetek ilyen rusnya?!


legszívesebben meghalnék,mindenki szebb nálam


már komolyan,amikor utcán,vagy valahol meglátok más embereket,elkezdek olyanokon gondolkodni hogy jajj biztos azt gondolják,miért nem húzok a fejemre egy zacskót..


és néha már azon is gondolkodom hogy öngyi leszek,úgyse hiányoznék senkinek ilyen fejjel


és már a smink sem segít rajtam


attól még hogy kiskorú vagyok,végeznének rajtam plasztikai műtétet?


csakmert múltkor valamit kerestem és találtam egy oldalt ahol mutattak ilyen előtte-utána képeket és volt ott egy kép ahol egy kisfiúnak átplasztikáztatták a fülét mert kiállt neki


akkor végülis én is feküdhetnék kés alá,nem?


előre is köszi a válaszokat


13l


2011. okt. 8. 11:08
1 2 3
 1/26 dirtboy ***** válasza:
100%
és te azt honnét tudod hogy hogy fogsz kinézni 18-20évesen???
2011. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

1. Ha azt akarod, hogy az öngyilkossági fenyegetőzésed komolyan vegyünk ne hívd "öngyinek".


2. "és már a smink sem segít rajtam"

Miért, ha eddig használt már miért nem???


3. A fülplasztika egész más, azt még támogatják is kiskorban.


4. A szüleid erről tudnak-e, és ki tudnák fizetni, egyáltalán hagynák-e?


5. Rengteget változhatsz az évek során.


6. De a kérdésedre, szerintem ilyen radikális változást nem végeznek el és elsősorban pszichológusra van szükséged.

2011. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
én olyan kiváncsi vagyok hogy hogy nézhetsz ki,lehet nagyon lebecsülöd magadat!!nem raksz fel képet?mondjuk a szemedet besatírozva mert lehet egy jó frizura is segíthetne!
2011. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

mért,most szerinted ha lekenem magam 5 tonna alapozóval,akkor az állam meg az orrom kisebb lesz?


amúgy ezt nem tudják,és amilyen drága szerintem nem tudnák kifizetni,de akkor tökre mindegy hogy honnan,de megpróbálnék pénzt szerezni...valahonnan o.O


és azt meg nem hiszem hogy változnék...anyámtól örököltem (sajnos) hogy ilyen nagy az állam meg az orromat is,és ő is még mindig így néz ki...szóval nem hiszem hogy én meg tudnék változni :S


pszihológushoz meg nem megyek mert egyrészt ki se tudnám fizetni,másrészt ha beállítanék hozzá hogy -Szia,ronda vagyok,tudnál segíteni? szerintem körberöhögne

2011. okt. 8. 11:50
 5/26 A kérdező kommentje:

11:49 nem becsülöm le magam...mások is mondták már hogy ronda vagyok :||


képet meg nem tudok feltenni mert nincs usb-m...és mondjuk még ha lenne se tennék fel,még csak az hiányozna hogy felismerjenek és megint én legyek "a csaj" a suliban ://

2011. okt. 8. 11:51
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus olcsóbb, mint a plasztikai sebész, az meg érdekelne hogy akarsz milliókat szerezni 13 évesen? De tényleg.

Tekintve, hogy legálisan nem is dolgozhatsz még felesleges ezen a kiskorú dolgon dilemmázni, mert 18 éves korodig sem lesz meg a pénz, hogy átszabasd magad.

A sminkhez meg annyit, hogy én sem vagyok egy nagy szépség, sokáig hanyagoltam is a dolgot, de utolólag látom, hogy milyen hülyeség volt, mert elég igénytelen dolog volt, legalább abból kihozni a legjobbat amid van.


Amúgy nagyobb plasztikai műtétek előtt elvielg kellene végezni pszichológiai tesztet, csak mondom...

2011. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nekem8,szerintem ha meglátna egy pszihológus,még tesztet se kellene végeznem...
2011. okt. 8. 12:46
 8/26 anonim ***** válasza:
De tényleg, hogy akarsz pénzt szerezni rá? Komolyan érdekel.
2011. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mert ha megkeresed rá a pénzt ugyan én nem sajnálom tőled a műtétet, de el nem tudom képzelni egy bizonyos munkán kívül hogy tudnél ennyit szerezni viszonylag rövid idő alatt...
2011. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ööö azt még nem tudom.....de tök mindegy
2011. okt. 8. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!