Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bécsben Jó szívkórház?

Bécsben Jó szívkórház?

Figyelt kérdés
Bécsbe járok dolgozni és gyakran jön rám rosszullét mostanában, nyomó mellkasi fájdalom, nehézlégzés és fennmarad több napig is. Vezetés közben ami igen veszélyes. A kardiológusom szerint nincs szívbetegségem, de nem ad rá választ, hogy akkor mi okozza. Ha egy ilyen akut rosszulléttel bemennék ott egy sürgősségire, akkor ellátnának ingyenesen?

2023. szept. 23. 04:13
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha voltál kardiológusnál és nem találtak semmit akkor pszichés. Nekem is volt ilyen. Észre sem vettem hogy mennyi de mennyi stressz alatt állok. A test ezzel jelez. Gondold végig, mi az amit le tudnál adni terhet mert ebbe belebetegszel.

Egyébként a Zim9-hoz menj.

2023. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ! Igazából vegyes leleteim vannak, mert nemrég volt egy terheléses EKG vizsgálatom, amin kis híján kidőltem 10 perc tekerés után és 213/110 volt a vérnyomásom a terhelés alatt. Írtak fel gyógyszert Duactan HCT 2x40mg és Coryol 2x25mg-ot. Azon kívül csináltattam egy magán finanszírozású koronária CT-t nemrégiben mivel ne voltak hajlandók államilag elküldeni, amely közepes mértékű koszorúér meszesedést és szignifikáns koronária szűkületet is igazolt, ennek ellenére a főorvos azt mondja továbbra is, hogy nincs gond a szívemmel..
2023. szept. 23. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Ebben a kórházban elvileg végeznek invazív beavatkozást is, ha ne adj Isten szükség lenne rá? Katéterezés, ilyesmit?
2023. szept. 24. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AKH-ban biztos vannak jó kardiológusok.
2023. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!