Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végbéltükrözés előtt beöntés...

Végbéltükrözés előtt beöntés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Aki volt már ilyenen le tudná írni? Mennyire kellemetlen a dolog? Gondolom úgy nem lehet megoldani, hogy ne legyek alúl meztelen tehát péniszem látni fogja aszisztensnő? Hogyan zajlik pontosan és mennyire kínos ez a művelet? És utána a tükrözés közben is látják majd a nemi szervem? 34/f

2023. okt. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kapsz hashajtót, amit előtte lévő nap kell meginnod. A tükrözésnél lesz rajtad egy nadrág, ami a fenék részen nyitott. Nem leszel meztelen.
2023. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a legkisebb kellemetlenség, hogy látják-e a nemi szerved.

Egyébként meg nem érdekli őket, nekik nem fura.

2023. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Nincs beöntés!
2023. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végbéltükrözés előtt kaptam beöntést. Elég kellemetlen, feszítő érzés volt és valóban ki volt mindenem, de ott ez volt a legkisebb problémám 😄
2023. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a péniszed miatt aggódsz nyugi, a nővér és a doki valószínű napi 50 péniszt (és más intim testrészt) lát, valószínű ha előtte lefürödsz és tisztán mész már benne leszel a napi top10 "nem akarta megkeseríteni az életem" rangsorban.
2023. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy lesz beöntés, ezt elmondták előre.
2023. okt. 5. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Változó. Van, akinek írnak fel hashajtót és azt otthon kell használni.

Van, akit befektetnek és ott van hashajtás és beöntés.


De a lényeg, hogy nem fogják a nemi szervedet nézni. Maga a beöntés nem fáj, csak fura érzés. Én már kaptam 2x, műtét előtt. Nem volt semmi gond.

2023. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom már túl vagy rajta, de azért válaszolok.

Hidd el, ha látják is, senkit nem fog érdekelni a nemiszerved. Láttak ők már olyat, nem is keveset. Én nő vagyok, végbéltükrözésem nem volt még, de szülés előtt kaptam beöntést. Nem volt kellemes, de abszolút kibírható volt, pedig előtte még soha nem kaptam, nem tudtam mire számítsak. Előtte én is hallottam elég sok rémtörténetet erről. De nem volt egy nagy dolog. Szülés közben pedig nyilván látták is a nemiszervemet, de ott akkor ez érdekelt engem is a legkevésbé. Pedig alapból nagyon szégyellős típus vagyok.

márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!