Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözésem lesz?

Vastagbél tükrözésem lesz?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj kábítva? Dormicum injekciót fognak adni. Az kiüt annyira, hogy ne fájjon?


Továbbá a vizsgálat előtti hashajtásról. 4 tasak hashajtó port kell bevennem. Mennyire lesz intenzív? Azt írják, hogy néhány óra után indul el az akció. Hány óra alatt ürül ki a gyomrom? Egyszer elindul aztán estig fel sem kelek a wc-ről?

A 4 tasak port 4 liter vízben kell feloldani, és azon felül még ajánlják hogy fogyasszak folyadékot. Vízen kívül lehet mást? Pl. Citromos nestea, csapvízzel készített szörp vagy hasonló. (Ajánlhattok ti is valamit).

Én egy nap összesen nem iszok 4 liter folyadékot, szóval őszintén kétlem hogy a hashajtón felül még tudnék tiszta csapvizet inni plusszba.



2023. okt. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak olyat ismerek, akinek gyomor és bél is volt. Azt mondta a vastagbél bódításban lóxar sem volt a gyomortükrözéshez képest. Azt mondta inkább meghalna, de gyomortükrözése ne legyen több. A hashajtó tényleg mindent kihajt, de miután elmész 2-4 alkalommal már nem is jön semmi, csak "1-2 csepp", hiába van ingered.
2023. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hashajtó hullámokban hat. Én délután 2-kor kezdtem el inni és este 8-9 körül már úgy tudtam lefeküdni aludni, h nem éreztem, h gond lenne. Amúgy a hashajtóval kapcsolatban a patikus elmondja mit kell tudni, h kell inni.

A tükrözést pedig bódításban egyáltalán nem érzed. Ez a lényege a bódításnak. A “legrosszabb” része, h utána jön majd ki belőled a sok levegő, amivel felfújtak. Magyarul fingani fogsz egy csomót.

2023. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Annyit még kérdeznék, hogy lehet fogyasztani előző nap cukros, szénsavmentes italokat?

Valahol azt írták hogy ajánlott, hogy ne essen le a vérvukor szinted.

2023. okt. 12. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Inni bármit lehet. Reggel enni is, ebédre már csak leves ajánlott, utána már nyilván semmi.
2023. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!