Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kenalog injekciónak mikor...

Kenalog injekciónak mikor kellene hatnia? Már 3 napja kaptam és ugyanolyan elviselhetetlen fájdalmaim vannak (ha nem rosszabb). Csípő bursitisre kaptam (nyàktömlő gyulladás).

Figyelt kérdés
Iszonyatos csípő fájdalmaim vannak, már hónapok óta tart ez az állapot és nagyon el vagyok keseredve. Ez a fájdalom megkeseríti a mindennapjaimat, arról nem is beszélv, hogy a 3 hónapos kisfiamat nehezemre esik így ellàtni. Őszintén nagyon bíztam ebben az injekcióban és most teljesen remenyvesztett kezdek lenni.

2023. okt. 21. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
A Kenalog sajnos nem hat azonnal, 2 hétig fejti ki hatását és nem biztos hogy elég belőle egy. Mondjuk 3 nap alatt kellett volna valamit érezned.
2023. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!