Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betegként megbíznál az oltatla...

Betegként megbíznál az oltatlan orvosokban?

Figyelt kérdés
Ez a weboldaluk: [link]

2023. okt. 21. 13:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Így nyilatkozik a vezetőjük:

"Kedves Páciensek, Követők, Támogatók!

Ezúton szeretnék Önöknek bemutatkozni és röviden leírni, hogy miért is volt fontos számomra ennek az Egyesületnek a létrehozása és minél szélesebb körben történő bemutatása:

Dr. Kovács Attila vagyok. 43 éve végeztem a SOTE-n és már 39 éve vagyok szülész-nőgyógyász szakorvos.

Az utóbbi időben sajnálatos módon azt tapasztalom, hogy nagyon sok beteg fordul hozzám a Covid oltások után kezdődött hormonzavar okozta panaszokkal, betegségekkel.

Ami az egyik legjobban elkeserítő tény, hogy a legfőképpen érintettek a huszonéves korosztály, akik előtte teljesen egészségesek voltak! (Ezt azért tudom tényszerűen kijelenteni, mert nagyrészüket születésük óta nyomon követem, ugyanis az édesanyjuk is a páciensem.)

A kivizsgálások során olyan jelenségeket tapasztalatok, melyeket az eddigi gyakorlatomban soha!!!! Mivel a hormonrendszer befolyásolja az immunrendszer működését is, így azt tapasztalom, hogy ők sokkal védtelenebbek a nőgyógyászati fertőzésekkel szemben is!

Ha ön, vagy a környezetében élők közül valaki hasonló problémákkal küzd, úgy az alábbi elérhetőségek valamelyikén várom jelentkezésüket, hogy hatékony segítséget nyújthassak a felmerült egészségügyi problémákkal kapcsolatban.


👉Bővebb információt rólunk a [link] weboldalon találhatnak.

Dr. Kovács Attila

Szülész-Nőgyógyász Szakorvos

Oltatlan Orvosok Egyesület Ügyvezető"

2023. okt. 21. 13:36
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen nem.
2023. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Igen!
2023. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2023. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%

Ez is feleslegesen tanult hat évig a pénzemen.

Minden oltás befolyásolhatja a ciklust (mert működésbe hozza az immunrendszert, ami hat a hormonális rendszeree), csak ugye nem nagyon kapunk felnőtt nőként oltást.

A gyerekkori oltások alatt meg még nem menstruálunk...

2023. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
5, ezzel a logikával azt mondod, hogy egy oltás csak a közvetlen utána következő ciklust befolyásolná, akkor a covid oltás is max. egyet kellene.
2023. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2023. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
65%
6, ezt nem írtam, de nem is így működik. Egy esemény utáni tablettát is egyszer veszel be, de hosszú időre boríthatja a ciklust. Stb.
2023. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
Csak azokban bízok már, többnyire magánorvoshoz járok és fontos szempont, hogy ne legyen kovidióta sem akkora barom, hogy kísérleti génterápiaval kezelteti magát nátha miatt. 😂
2023. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
Azt hiszem, hogy egy ilyen esetben, mint ami a Covid oltás körül volt, a választás szabadsága jár az orvosnak is, hogy kéri vagy sem, de nem hiszem, hogy ettől ő jobb vagy rosszabb orvos lenne. A Covid 2020-as felfutása alatt nem lehetett orvoshoz jutni mással, csak coviddal. Konkrétan törölték a szakorvosi időppntokat, anélkül, hogy felhívtak volna vagy adtak volna másikat. Így nem csoda, hogy most úgy tűnik, mintha több lenne a beteg, hiszen nem gyógyultak meg attól, hogy magukra lettek hagyva. Az oltások szerintem kevesebb kárt okoztak, mint ez a kihagyás az egészségügyben.
2023. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!