Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 alatt magyarországon van...

18 alatt magyarországon van orvos aki vállal mellkisebbítési műtétet? És még szépen is dolgozik.

Figyelt kérdés
Őszíntén csak iszonyatosan türelmetlen vagyok, tudom, hogy valszószínűleg ilyen nem létezik, de hátha.

2023. okt. 22. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az orvos vallalkozokedvetol fugg. Nem latom a szabalyozast, de ha eleg jogosan, teljesen fejlett embereknel plasztikaznak, nem fog illegalisan muteni. Es nagy mutet sajnos.

En ertem a problemat, evtizedekig szerettem volna, de mondjuk az E-kosarammal meg mindig az esztetikai problema az esetem.

2023. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsére nincs!

Még sokat fog alakulni a tested!

És az agyad is...

2023. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Miért szeretnéd, hogy kisebb legyen?
2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
4-es: na vajon? Valószínűleg fáj a háta, nem tud hason feküdni, nem tud normálisan sportolni, de még a busz után futni sem, problémás a ruhavásárlás, és szinte biztos, hogy van néhány vicces osztálytársa, aki szerint rettentő humoros valakit a nagy vagy kis melleivel baxtatni. Nekem kis mellem van, de nem nehéz elképzelni, hogy egy bizonyos méret felett nem feltétlenül öröm a nagy mell.
2023. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs 18 alatti doki, mert egyetemet kell végezniük ehhez.
2023. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!