Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vissza kell mennem kontroll...

Ha vissza kell mennem kontrollra (vállficam miatt), akkor kell beutalás, vagy időpont? Vagy ha nem, akkor ugyan oda kell mennem, ahol balesetkor helyretették a kezemet?

Figyelt kérdés
Holnap kellene mennem, mert akkor telik le az 1 hét. Most fel van kötve a kezem.

2023. okt. 24. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
????? Ezt nekünk tudni kéne?
2023. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nekem sem mondtak semmit, csak hogy 1 hét múlva jöjjek vissza kontrollra, ennyi. De tényleg. :D
2023. okt. 24. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De általában a vizsgálat után adnak új időpontot. Nem mondott semmit?

Vagy csak annyit, h egy hét múlva jöjjön vissza?

Ha balesetin voltál kórházban, akkor általában az sztk néz kontrollt.

2023. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmit. Ugye most Szlovákiában vagyok, és itt nem tudom pontosan hova kell mennem. Azt tudom, hogy ugyanoda (abba a kórházba nyilván), de hogy kell e beutaló vagy csak szólni kell e recepción, azt nem tudom. csak az a papír van nálam, amit akkor adtak, mikor visszarakták a vállamat. rajta van, hogy mi történt, diagnózis, stb.
2023. okt. 24. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell új beutaló.

Biztos van recepció, mutasd a papírt, ehhez az orvoshoz jöttél kontrollra.

2023. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell beutaló! Majd a recepción megmondják, hova menj.
2023. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. :)
2023. okt. 24. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyára rajta van a papírod, hogy 1 hét múlva kontroll, tehát oda kell menned ahol voltál. Nekem sürgősségire nem kellett időpont a kontrollra.
2023. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
A papíron, ha rajta van, akkor nem kell, odamész és kész, legalábbis Magyarországon.
2023. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!