Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS McDonald's - gyorsétteremb...

SOS McDonald's - gyorsétteremben felszolgáló-konyhai dolgozók orvosi alkalmasságija miből áll? Egy nap alatt megvan?

Figyelt kérdés

Miből áll? Mennyire vetkőztetnek le? Egy nap alatt megvan az egész? Mitől függ, hogy alkalmasnak ítél a doki vagy sem? Kérnek vizeletet? Akkor mi van, ha képtelen vagyok ott pisilni? Nem tudom elengedni magam, ha nem vécébe pisilek, hanem pohárba kéne. De tényleg, semmi nem jön belőle. Attól viszont nem félek, hogy találnak valamit, csak hát ha kell, nekem meg nem megy, akkor mi van...


Kicsit részleteznétek?


Először fogok menni és nagyon ideges vagyok. Még a háziorvosom előtt is ruhában vagyok, amikor megvizsgál, a női tüdőszűrős dokinál szinte könnyezve kértem, hogy a pólóm maradjon, nem csinált gondot belőle, a póló alá nyúlt. Nem is tudom, mit fogok csinálni, ha egy férfi doktort fogok ki. Jó valószínűleg összeszorított foggal kibírom... de akkor is, utálom az ilyet. És nem tudom, mire számíthatok, mit néznek, mitől alkalmas vagy alkalmatlan valaki.


2023. okt. 27. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kaja téma, szóval tüdőszűrés biztosan kell. A többit a háziorvosod is meg tudja csinálni. Semmi extra, sima alkalmassági.
2023. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Igyál a labor előtt fél-1 órával sokat (1 liter vizet).


A ruháról: képzeld el, az az orvos már több ezer beteget látott életében. Sőt, hullát is boncolt, azon sem volt ruha :)

Őt magánéletileg nem érdekli a tested. Meghallgatja a szívedet, megnézi, hogy a bőröd, körmöd rendben van-e, nincs-e valamilyen bőrfertőzésed. Próbáld meg nem "összeszorított foggal", hanem értelemmel megközelíteni az egész szituációt.

Másrészt, ha úgy érzed, hogy visszaél az orvos a helyzettel, tehát ha "magánéletileg" érdeklődik, akkor jogod van bármikor otthagyni a helyzetet.

Amúgy nem tudom, mit fogsz a Mekiben csinálni, ha egy vevő beszólogat vagy vitatkozni kezd, ha ennyire nyuszi vagy. Az élethez kell egy páncél, és ez a páncél akkor is érvényes, ha nincs rajtunk ruha. Legalábbis a négy szülésem ezt tanította. Na azt nem lehet ruhában :)

2023. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem helyben csinálják meg? A férfi, aki felvett és odaadta a papírokat, hogy vigyem magammal, azt hiszem olyat mondott, hogy mindent egyhelyen megcsinálnak, de kissé hadart, én meg be voltam feszülve, hogy végre felvettek valahova, szóval nagyon nem vagyok biztos a dologban.
2023. okt. 27. 22:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Az emberekkel nincsen gondom, a beszólogatásokat is jól veszem, max pislogok rá, meg magamban kérdés, hogy de miért. Csak a vetkőzéssel van gondom. Általánosban is valamelyik vécébe mentem pólót meg gatyát cserélni, sosem öltöztem át a lányok előtt.
2023. okt. 27. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
tüdőszűrésen nem nyúlkálnak a melledhez. Látszik, hogy kamu a kérdés
2023. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a mellkasomhoz igen, ha pedig nincs felso, netan melltarto, akkor az ugy xar. Es igen, biztosan kamu, a nap legizgibb kerdese...
2023. okt. 27. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Hiába pontozod le, igaza van. Csupasz mellkassal kell beallni a rontgengepbe, se ekszer, se semmi.


Ez mar nalad ilyen beteges lehet, ha ez igaz. Meg hogy konnyes szemmel kerted, h maradhasson a felso. Egyszeruen nonszensz.

2023. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz meg egy nap alatt. Eleve a tüdőszűrés eredményét nem kapod meg aznap, azonnal.
2023. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a fertőző lepra vagy kolera kizáró ok lehet a minkavégzéshez.
dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!