Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holter Ekg eredménye miért...

Holter Ekg eredménye miért nem érkezett meg még mindig ?

Figyelt kérdés
2 hete vették le ma,ami azt jelenti hétfőn fel rakták, kedden levették. Azt mondták 2 héten belül meg érkezik hozzám az eredmény,ma járt le,azért nem küldik,mert talán komolyabb a baj? Váltakozó pulzus,és egyszeri rosszullét miatt indult a kivizsgálás,illetve gyermek koromban is volt valami ami miatt állandó magas pulzusom volt. Illetve,amikor rajtam volt a holter,éjjel az egyik kábel le jött a tappancsrol,de pár percen belül vissza is helyeztem azt,de úgy láttam mintha el csúszott volna az egész. Ez nagyon nagy baj?
2023. okt. 31. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve mitralis prolapsus van még a diagnózisok között.
2023. okt. 31. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valami súlyos betegséget észleltek volna, biztosan felkerestek volna. Nem szoktak titkolózni. Ha leesik a tappancs és visszateszed, nem gond, nem elváltozásként érzékelődik, hanem simán megszakad egy kicsit egy elvezetés. Szerintem érdeklődj, telefonálj, hivatkozhatsz arra 2 hétre. Nem olyan vészes egy Holtert kiértékelni.
2023. nov. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom mi tart abban 2 hétig, de annak semmi értelme nem lenne, hogy a te problémádat ezzel akarják felderíteni és akkor ha valami nem jó, akkor nem értesítenek. Hívd fel őket.
2023. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A háziorvos meg tudja nekem nézni eeszt-n? Sajnos nekem nincs
2023. nov. 2. 19:08
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amennyiben EESZT-re feltöltötték az eredményt, akkor igen.
2023. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!