Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol végeznek Debrecenben...

Hol végeznek Debrecenben Tüdőszűrést?

Figyelt kérdés

Valaki írja már le nekem pontosan hogy hol mert nem helyi vagyok.Annyit tudok hogy a Kenézybe és a klinikán nem végeznek!

Busszal mennék és a buszvégállomáson szállok le.

Köszönöm előre!


2010. okt. 19. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A Jerikón van, a buszvégről a 32-es busszal tudsz odamenni, kb. 10 percenként jár. A Thomas Mann utcánál kell leszállni, a megállótól kb. 3 perc. A rendelés 8-17-ig van, de délben ebédszünetet tartanak!
2010. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben tüdőszűrést a Városi Tüdőszűrő Állomáson végeznek (Jerikó u. 21. sz.) hétköznapokon 8-tól 17óráig.

Még sasolom, hogy milyen busszal tudsz menni)

Egyébként ha leszállsz valamelyik buszról akkor mindenképp vissza kell picit gyalogolnod egy zebráig, ott át az úton és ekkor jobbra egyenesen. Aztán balra, 10 emeletes házak jobb oldalon, balon egy ovi mellett a t.szűrő. Ez így kicsit bonyolult, de útközben kérdezz meg bárkit, segítenek. :)

2010. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fölszállsz a 32-es buszra,ha átmentél a túloldalra.A sofőr biztos segít,hogy hol kell leszállni.A nagy-dombot tudod hogy hol van?
2010. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na tessék:DDD

Már segítettek is:)

Sok szerencsét)

2010. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon hálás vagyok!Köszönöm szépen mindenkinek!Kedvesek vagytok!
2010. okt. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!