Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol végeznek Debrecenben...

Hol végeznek Debrecenben Tüdőszűrést?

Figyelt kérdés

Valaki írja már le nekem pontosan hogy hol mert nem helyi vagyok.Annyit tudok hogy a Kenézybe és a klinikán nem végeznek!

Busszal mennék és a buszvégállomáson szállok le.

Köszönöm előre!


2010. okt. 19. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben tüdőszűrést a Városi Tüdőszűrő Állomáson végeznek a Jerikó u. 21. szám alatt hétköznapokon 8-tól 17 óráig.


[link]


Melyik buszvégállomásra gondolsz? A helyközi buszállomásra? Vagy a Doberdó utcára?


A helyközi buszállomástól a 32-es busszal jutsz el legegyszerűbben oda.A Szepességi utca sarkánál tudsz felszállni rá (a buszállomás melletti újságos trafikkal szemben,az út túloldalán),és a Nádor utcán leszállva(a 7. megálló a Segner-tér,Hatvan utca,Pásti utca,Kölcsey Központ,Csemete utca,Dózsa György utcák után)átmész a zebrán,és a panelházak közti nagy füves dombot jobbról megkerülve találod meg a tüdőszűrő állomás kis utcáját.Egy óvoda van mellette.


A Doberdó utcáról a 32-es,31-es,vagy a 15-ös buszra felszállva a DAB-székház megállónál kell leszállni,és elindulni a domb irányába az előbb említett úton.


Remélem segítettem!


Üdv:25/L Debrecenből

2010. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen tegnap már megtörtént.Megis találtam, de kedves vagy hogy leírtad!Köszike
2010. okt. 22. 14:45
 3/7 Imperial válasza:
Kell érte fizetni?
2012. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer kell, 800 vagy 900 Ft! de elvileg másodszor már nem (nem tudom, nagykorúaknál hogy van)

17/L

2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki most olvassa a kérdést, már 1700 Ft..:) :D

18/L

2013. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mostmár pedig 2000Ft ba kerül.
2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...:(
2016. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!