Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha volt egy vesegyulladásom,...

Ha volt egy vesegyulladásom, de már nem fáj, érdemes elmenni vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Valószínűleg tegnap begyulladt a bal vesém; nagyon fájt (mozdulni is alig bírtam), a meleg segített rajta. Ezen kívül a vizelés is fájdalmas volt, szúrt ott lent. Mára elmúlt, érdemes így orvoshoz menni vele? Lehetnek ennek szövődményei? Hogy vizsgál meg? Mik a tapasztalataitok?

nov. 14. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha. Doktor Öndiagnoszta megállapította hogy vesegyulladasa van, ami ráadásul egy nap alatt meg is gyógyult. Hogy merült fel ezek után egyáltalán az orvos opcio?
nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem megállapítottam, a valószínűleg szó azért került oda. Nyilván nem tudom, hogy mi bajom volt, de fura, hogy 1 nap alatt elmúlt, ami egyrészt jelezheti azt is, hogy semmi komoly, az orvos kinevet, hogy ezzel zaklatom, de azt is jelentheti, hogy majd később viszont problémám lesz belőle.
nov. 14. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnap vesemedence gyulladásod lett volna, akkor ma még akkor is szarul lennél, ha már tegnap elkezted volna az antibiotikumot szedni.

Ergo: ha antibiotikum nélkül “meggyógyultál”, akkor tegnap sem volt semmi bajod.

Ha jól vagy, semmi értelme orvoshoz menni.

nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!