Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítása után...

Anyajegy eltávolítása után milyen marad a heg?Az orromon (a közepén,vékony a bőr, csontos)van 1 nagyobb,szerettem volna leszedetni,de a doki szerint csúnya heg maradna,emiatt nem érdemes.A lézeres után is heg maradna?Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Keress fel másik orvost!
2023. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud jó dokit ajánlani, aki le is szedné, megköszönöm, mert most pl. 22.000 Ft-ot dobtam ki erre a kérdés-válaszra. :(

Több ilyen felesleges kört nem futnék.

2023. okt. 14. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni a sebgyógyulás.
2023. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Anyajegyet lézerrel nem tanácsos leszedni.
2023. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kivágtak egyett, nem nagyon maradt heg, igaz nem az orromon volt. Szerintem, ha jó doki csinálja , mindenképp kevésbé látványos, mint az anyajegy
2023. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az orromon volt. Anno ugyanezt mondta a bőrgyógyász. Aztán elmentem egy másikhoz, aki azt tanácsolta, hogy keressek olyan magán plasztikai sebészt, aki orrokat is műt, illetve anyajegyeltávolítást is vállal. Találtam is, kivágta az anyajegyet. Már két éve, és semmi sem látszik. ( A hegesedés egyéni hajlamtól is függ, szerencsém is volt.)
2023. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# Ez szuper hír, köszönöm szépen a tanácsot. Így fogok tenni.

Árban egyébként sokkal magasabb egy ilyen beavatkozás plasztikai sebésznél, mint egy bőrgyógyásznál vagy nem számottevő?

2023. okt. 15. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 50 ezer forint volt, szövettannal és varratszedéssel együtt. :)
2023. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az tökéletes, nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2023. okt. 16. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Anno nekem is égési osztályon szedte le sebész, nem maradt heg. Most is kellene mennem. Még tudnád mondani te hol voltál ?
jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!