Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Emlékezhetek dolgokra, ha...

Emlékezhetek dolgokra, ha Dormicumot kaptam műtét előtt?

Figyelt kérdés
Májusban volt műtétem, Dormicumot kaptam műtét előtt és utána intravénásan Propofolt, de vannak emlékeim, amik olyanok, mintha álom lett volna, de részben mintha ténylegesen meg is történtek volna a dolgok, nem emlékszem olyanra sem, hogy szóltak volna, hogy kapom a propofolt, csak egy résznél teljesen elvesztem. Emelett olyanra is emlékszem, hogy valaki a nevemen szólít, de az nincs meg, hogy kinyitottam a szemem, vagy sem. Egyik orvos ismerősöm szerint nem emlékezhetek ezekre, mert a Dormicum amnéziát okozhat, az ébresztésre meg kevés az esélye, hogy emlékszem. Szóval, én vagyok hülye, és beképzeltem a dolgokat, vagy mégiscsak emlékezhetek dolgokra?

2023. nov. 14. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!