Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényműtét elvégzése...

Orrsövényműtét elvégzése magán vagy állami alapon érdemesebb?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Sok "rémhírt" hallok ismerősöktől állami kórházban végzett műtétekre, ellenben jókat is. Melyik érdemesebb és ha van tapasztalat, Budapest / Pest-megyében hol voltatok megelégedettek?

nov. 12. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 éve volt, állami kórházban (septum plastica). Elég nehezen kaptam időpontot, úgyhogy a magán utat is fontolgattam, az Bp-en lett volna, 220 vagy 280 ezer Ft-ért, helyszíntől függően. Endoszkópos mikrosebészeti eljárás. Csak ahhoz fel kellett volna utaznom, már a vizsgálatokra is, úgyhogy végül nem azt választottam. Kicsit már bánom, mert a műtét után fél évig vagy 3/4 évig jó volt, aztán visszaferdült egy kicsit. Persze nem az eredeti állapotra, mert jobb, mint a műtét előtt volt, de messze nem tökéletes. De legalább éjszakánként már nem ébredek fel rá, hogy nem kapok levegőt.
nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy ismerősömnél is hasonló volt, őt 2x műtötték, harmadjára inkább magánba ment.
nov. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!