Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy magánklinikán nem lenne...

Egy magánklinikán nem lenne reális valami ital-nasi automata?

Figyelt kérdés

Mármint én kérek elnézést, ha véletlen nem hozok magammal vizet, de még üveget sem, viszont ahol most vagyok még egy vízadagoló sincs kirakva (csapvíz az van, de hát az nekik a spórolás része, ettől nem érzem magam megbecsült kliensnek), hogy legalább egy pohár ásványvíz jusson a fizetős pácienseknek.


Én ezt egyáltalán nem érzem fairnek annak fényében, hogy egyrészt már 25 perces csúszásban vagyunk, mert hiába tudják hogy 10 perc nem elég egy új beteggel való anamnézisfelvételre, mégis így osztják be az időpontokat a tejelés érdekében, és ez máshol is így megy, nem szépítem.


Egy doktornő miatt kértem ide időpontot, de még az állami ambulancián is vannak automaták, ital, kávés és nasis is. Igaz, hogy nem várunk itt órákat jó esetben, de bárkivel történhet bármi, ami miatt ez szükséges lehet.


Vajon ha leírom kritikaként, akkor tesznek valamit ennek érdekében a későbbi betegek számára?



nov. 15. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt így mi honnan tudjuk?
nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyi bajod van velük akkor ne menj oda!
nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2es most voltam először, leírtam hogy direkt egy orvos miatt mentem oda,de ne zavarjon.


Engem csak az erdekel, másnak is volt-e negatív tapasztalata magánorvosi ellátásban.

nov. 15. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ahol eddig jártam magánklinikán, magánellátásban ott volt minimum vízautomata, de az Istenhegyin pl. van fizetős kávéautomata és csoki/snack automata is. Amit tehetsz az az, igen, hogy majd utólag értékeled őket, legtöbbször küldenek is kérdőívet vagy lehet a Google mapsen vagy a saját honlapjukon vagy FB-on, és jelzed, hogy ez egy javaslat. Lehet, hogy ha minden évben befut 50 ilyen javaslat, akkor elgondolkodnak rajta (megnézik, belefér-e a költségvetésbe).
nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as! Általában az automatákat külsős cég intézi, egyetemen így van legalábbis. Egy kanyit se kapnak érte, de az üzemeltetést se ők fizetik, ez csak egy extra fizetős opció hallgatóknak, dolgozóknak vagy bárkinek aki arra jár. :)
nov. 15. 12:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Marmint 4
nov. 15. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező...nem zavar mit írsz, irigyellek ha ez a legnagyobb problémád. Szánalmas.
nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös: ahol elhelyezik az automatát az a cég fizet valamennyit az automata üzemeltetője felé, általában forgalomarányosan.
nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es voltam
nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy másik dolog miatt egy másik klinikára is ma kértem időpontot, összehasonlíthatatlan a kettő. Sokkal kedvesebbek voltak, volt vízadagoló és pár ezer forinttal olcsobb is, mint a másik klinika. Nem is várattak 20 percet...


Nem megyek többet a másikba!

nov. 15. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!