Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Packeta automatában mennyire...

Packeta automatában mennyire van meleg?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek de megkockáztatom. Packeta automatából szeretnék csomagot feladni, lenne benne csoki is, az automata és utána amikor viszi a futár mennyire lenne melegen és napon? Szét olvadna szerintetek? Ha valakinek van bármi tapasztalata kérem ossza meg.

#Packeta #Packeta automata
2023. jún. 20. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan folyékonnyá olvadna. Esetleg csomagold valami kemény kartonba, akkor ha megdermed újra táblás (vagy akármilyen) csoki formát ölthet.

Nekem anno ossze gyűjt egy táblás csoki a papír aljában egy gubicsba, mert oda lefolyt :D Utána késsel kellett felvágni, mert annyira kemény, tömbös lett.

2023. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyári melegben tuti olvad. Én pluszban fóliázok mindent ilyenkor, esetleges sérülésnél ne kenjen össze mindent.
2023. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 fokon szállítom a csokit. A mostani 30 fokban egy hűtő nélküli furgon rakterében a napon akár 45 fok is lehet. És az automata sem klímatizált. Én ilyen időben nem adnék fel csokoládét.
2023. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Süti a nap egész nap a fém dobozt. Szerinted? 50-60 °C.
2023. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem már át csokit tartalmazó csomagot nyáron (igaz, foxpost volt, de ebből a szempontból ugyanaz), megolvadt. Eleve meleg lehet odabent, ha kint is az van, de ha a nap is rátűz, akkor főleg.
2023. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!