Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyírő Gyula kórház OCD szakamb...

Nyírő Gyula kórház OCD szakambulanciáján segítettek már valakinek?

Figyelt kérdés

A pszichoterápiákat megtartják, vagy segítettek az orvosok?


Mert sok helyen olvastam, hogy a terápiák sokszor elmaradnak, és inkább gyógyszerekkel akarnak tömni, azt meg soha nem szeretnék szedni.


Illetve bent feküdni sem szeretnék.


Volt akinek segítettek ott, vagy érdemes inkább egy magán pszichológushoz/pszichiáterhez fordulni?



nov. 16. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Segített
Nem volt túl sok haszna
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, de nekem nem gond a befekvés vagy gyógyszer ha megbízható a hely.
nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok a Nyírő Korházat gyakorlatilag semmi nem érdekli. Egy érvágás után kamerákon látható komoly betegségekkel küzdök és nem írtak fel nekem nyugtatót és rendes gyógyszert és azt mondták a testvérem elmondása szerint hogy a 2 és 8 Celsius fokon tárolandó gyógyszert tároljam a hűtőben ami mindig max 1 fokon tartja magát, de általában több fokon vannak mindig. Az hogy egy érvágás után nem adnak gyógyszert rendesen meg beszélés alapján egyenlő azzal hogy tejhatalommal rendelkeznek az életed felett és hiába mondtam el, hogy sokkal rosszabbul vagyok mint voltam. Azt akarom hogy ennek nyoma maradjon, mert a pszhijatriakon szenvedek, mert szociális szorongásom van, ami persze a kamerákon is látszik. Szóval ez a Nyírő pszhihatria.
dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!