Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszer ami megnöveli...

Gyógyszer ami megnöveli jelentősen az étvágyat?

Figyelt kérdés

Sport miatt, és gyógyszerek segítségével rendkívül lefogytam. Vissza akarok hízni 10 15 kilót, nyilván lehetőleg a többségét izomban. Viszont egyszerűen hiába tömöm magam, akár junk fooddal, képtelen vagyok olyan mennyiségeket enni, mint a gyógyszereim előtt. Szedek amfetamint, bupropiont, levothyroxinet és atomoxetinet. Első és utolsó egyértelműen étvágycsökkentő, de amióta a pajzsmirigy helyreállt, feltételezem az is csökkentette a régi feneketlen gyomrom feneketlenségét.



Szóval van valami szer, amit ezek mellé szedni tudok, hogy gyorsabban tudjak tömegelni?


nov. 20. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen az orvosodat kérdezd meg, ha ennyi mindent szedsz, hogy mit szabad mellettük szedni.

Egyébként én magamon úgy vettem észre, hogy idő kell mindent megszokni. Kevesebbet enni is először szenvedés, aztán pár nap, hét és összeszűkül a gyomor. És fordítva is. Én egyszer műtét miatt nem ehettem, aztán nagyon diétásat. Annyival jól laktam, mint ovis kisgyerek. Vagy még kevesebbel. Aztán az is visszaállt, igaz nem gyorsan.

nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a béres csepp csinált óriás étvágyat
nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még, hogy valaki junkfooddal akar tömeget nyerni.
nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olanzapine. Vagy szinte bármelyik antipszichotikum. Bár az vény nélkül nem kapható.
nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 a gyomrot akartam azzal kitágítani 😂 hogy aztán normál dolgokat tudjak nagyobb mennyiségben enni lol. Jelenleg, ha megeszem 2 csomag mozzarellát kis kenyérrel, akkor egész napra jóllakok. Próbálom most is tömni magam épp.
nov. 20. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

5: 2 csomag mozzarella elég sok egyszerre, nem csoda, hogy eltelít.

Nekem a folsav növelte. Nem figyeltem, és olyan vasat kaptam, amiben folsav is volt. Aztán nem értettem, mitől nagy az étvágyam :D

Egyél többször kisebb adagot, ne egyszerre sokat.

nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 hát másnak lehet az, nekem nem. Én mielőtt elkezdtem a gyógyszereket szedni, simán megettem egy ülésre 2 3 hamburgert, vagy 10 tojásos rántottát konzervvel meg körettel. És nem voltam elhízva. Kis zsír volt a hasamon, de jól el volt osztva alapvetően, vastagabb karok, stb.
nov. 20. 12:52
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Apetister Senior.... a kicsik jó étvágyáért. :-)
nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!