Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétem lesz holnap, ma még...

Műtétem lesz holnap, ma még merjek enni?

Figyelt kérdés

A bokámat fogják holnap reggeli időpontban műteni.

Ma délután fekszem be, 16 óra körül. Nem lesz altatás csak gerincbe érzéstelenítés.

A műtétet követően egész nap feküdni kell majd egy napot.


Ma szeretnék ebédelni, gondolom a vacsorát este már ki kell hagynom. Nem lesz gond ha ma ebédelek?



nov. 28. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Komoly műtéteknél is engedték eddig az anesztesek 1-2-3-4-5-6-7 éves fiamnak az étkezést a műtétet (volt vagy 20) megelőző nap éjfélig és az ivást reggel 6-7-ig. Vizet vagy teát. Ha bizonytalan vagy, hívd fel a kórház aneszteziológiáját. Biztosan meg is kellett volna már tenned, nem?

Ha viszont anesztest nem érint, akkor szerintem nyugodtan ehetsz.

nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anesztest biztosan érint, mert ő fog érzésteleníteni, sőt ezt el is kell mondani hogy készülj, különben honnan tudnád? Papírt szoktak adni, amire le van írva minden, sőt azt is meg kell beszélni milyen gyógyszereket szedsz, azokat hogy mikor vedd be, stb., de éjfélig szerintem tuti ehetsz, ihatsz.
nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már bent fekszem, éjfélig mehet a kaja mondták a nővérek.

Nem gond, hogy délben ettem.

Még szerencse, hogy készültem vacsorával, azt már nem biztosítanak ma estére.

Bizom benne, hogy minden jó lesz 🫣 szurkoljatok ✌️.

nov. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!