Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételen levehetem magamnak...

Vérvételen levehetem magamnak a vért?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyakorolni, kellő rutint elsajátítani
dec. 4. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
nem
dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miféle rutint? Én magamnak nem tudnam levenni a vert, pwdig van jo par ev rutinom benne. Vagy majd gondolod, hogy kivarjak mig te fel oraig kinlodsz magaddal? Vegyel tut meg kemcsovet a patikaban es kinlodj otthon magaddal...
dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tanultam már természetesen, de ez nem az én feladatom tudom, ennek ellenére szeretnék jártasságot szerezni. Ötödéves vagyok és hogy is mondjam, kicsit uncsi, hogy gyakorlaton is csak sétálgatunk a főorvossal és a nővérkéknek adjuk ki az ukázt:D
dec. 4. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
😂 még ilyet
dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kerdes. Te otod eveskent maximum pelenkazhatsz az osztalyon, nem utasithatsz novereket semmire.

Egy vert nem tudsz levenni de azert te utasitod a novereket? :DD

dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem engedik .
dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akár ki is elemezheted magadnak otthon, csak kell hozzá némi felszerelés. Nem biztos, hogy megéri. Amúgy meg sokmindenhez vehetsz kevés pénzért tesztet patikákban is.
dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen vérvétel. Ha diagnosztikai, tehát az a vérrendesen vizsgálatra megy, akkor nem mert semmiféle szennyezést nem kockáztatnak, na meg arra van a nővér/laboros aki leveszi. Mi gyakorlaton egymásnak vettük de néha magunknak is. Utóbbi lényegesen rosszabb, kényelmetlen, sok idő, pedig nekem pont olyan szar ferde vénám van, hogy elvileg magamnak jobban kézre esett volna. Ha mindenképpen magadnak akarsz szerencsétlenkedni, vigyél haza egy vérvételcsőt azt hajrá.
dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!