Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészségügyben miért nem...

Az egészségügyben miért nem dolgoznak, amikor csak 3 ünnep nap van decemberben a többi napon miért nem dolgoznak?? Miért csak januárra adnak már időpontot?

Figyelt kérdés
dec. 8. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Erre szavaztak az emberek, majd a szavazófülkében vissza kellene emlékezni erre.
dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qkker1 ***** válasza:
71%
Dolgoznak, csak rohadtul kevés az orvos, és nem győzik a munkát!
dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Te se dolgozol a két ünnep közt. Ők is emberek.
dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért adnak csak januárra időpontot, mert egész decemberben nem dolgoznak, hanem mert a december már betelt. Inkább örülj, hogy csak egy hónapot kell várnod; van, ahol fél évvel későbbre kapnál csak.
dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak csak kevesebben. Egyébként én szeptemberben kertem valahova idopontot es novemberre kaptam. Mindenhol várósliták vannak.
dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 qkker1 ***** válasza:

"van, ahol fél évvel későbbre kapnál csak."


Nyaki UH-ra, majd fél év múlva felhívjuk, hogy mikorra adunk időpontot, de az is legalább még egy fél év lesz.

dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de provokatőr vagy?

El nem hiszem, hogy akad olyan debil, ostoba ember ebben az országban, aki ne tudná, hogy várólisták vannak az egészségügyben.

dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És azt mivel magyarázod, hogyha képzeld hetente kell kezelésre járjak az első időpont után. Tehát elmegyek január 10-én, és akkor utána 17-én, 24-én,stb. megint mennek kell majd.. akkor azokra a napokra hogyhogy van időpont 1 hetes időközönként?
dec. 8. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Okoskám, azért adnak januárra időpontot, mert akkor telik le annak a kezelése, aki decemberben vagy még korábban kezdett járni szintén hetente. És utána értelemszerűen az ő heti kezelésének ideje felszabadul.


Komolyan kérdezem, pszichiátriára szól a beutalód? Mert normális embernek ez olyan evidens, hogy föl se tesz ilyen kérdést.

dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

3.

Sőt betegségek sem ütik fel a fejüket 2 ünnep között. Áram sem kell, meg utazni is minek? Mindenki üljön otthon a seggén, hiszen ők is emberek, nem igaz?

dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!