Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés Debrecenben! Kenézy...

Szülés Debrecenben! Kenézy vagy Klinika? Fogadott nőgyógyász és/vagy szülésznő? Kiket ajánlanátok és kiket nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első baba lesz és erősen benne van a pakliban, hogy a húsvéti hosszúhétvégén fog majd érkezni. Persze ez még változhat, de érdekelne, hogy ilyen esetben kit érdemes fogadni. Érdemes-e egyáltalán valakit, vagy adott esetben az ünnep miatt úgy se fog bejönni senki, csak aki ügyeletben lesz?

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm előre is mindenkinek!



2019. szept. 22. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a debreceni szülész-nőgyógyászok közül jó szívvel tudnám ajánlani Dr. Krasznai Zoárdot. [link] Bár én külföldön élek, nem szülhettem nála, igy ezzel kapcsolatban nincsen személyes tapasztalatom. Ismerettségi körben viszont csak pozitív visszajelzéseket kaptam róla és hazalátogatások során én is az ő magánrendelőjét szoktam felkeresni. Ugy tudom ő a Klinikán is dolgozik. Azzal a helyedben nem foglalkoznék, hogy éppen húsvétra vagy kiírva, mert az esetek nagy többségében úgysem a kiírt napon indul be szülés. Ha mégis tartanál ettől az eshetőségtől, azt előre tisztázhatod az orvossal. Nyugodt terhességet és könnyû szülést kívánok neked!
2019. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Klinikán szültem,jó szívvel ajánlom. Mindennel elégedett voltam. Odafigyeltek,segítettek mindenben.

Krasznai Zoárdról én is sok jót hallottam. De Dr. Orosz László is remek orvos.

2019. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Krasznai Zoárd szuper jó, de főleg az onkológiai betegekkel foglalkozik. A Kenézyben Simó Dezső nagyon jó szülész, őt érdemes megfogadni. Pár perccel a hívás után mindig benn van, és végig veled van. Kiváló szakember, és nagyon emberséges is.
2019. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kenézyben szültem dr. Kövér Agnesnél, ha ő nem lett volna,nem tudom, hogy csinaltuk volna végig. Maximalisan elégedett voltam az intézménnyel is.
2019. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Enikő Tóth válasza:

Sziasztok!


29 hetes kismama vagyok, január közepére vagyok kiírva. Debrecenben a Kenézyben fogok majd szülni. Szűlésznőt szeretnénk fogadni, ti kit ajánlotok? Nevet, telefonszámot is szeretnék kérni. (Lehet privátban vagy üziben)

Köszönöm aki válaszol! :)

2019. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!