Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A proktológusnál milyen...

A proktológusnál milyen vizsgálatra számithatok valamint mennyire nehéz bejutni oda sokat kell várni rá ?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos fájdalmas széklet üritésem van égő kés szerű szuró érzés még azután is sokáig valamint élénk piros vér is távozik és nem csak pár csepről van szó talán végbél repedés lenne ? Valaki járt már így? Tapasztalatokat szeretnék kérni eléggé megijedtem mi is lehet ez 18L

dec. 17. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az is lehet, vagy aranyér
dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem végbélrepedés okozott ilyen tüneteket. Ujjával vizsgált meg a doktor úr, írt kúpot, kenőcsöt. Mikor begyógyult a repedés, akkor csinált végbéltükrözést.
dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rektális digitális vizsgálatra, anoszkópiás esetleg rektoszkópiás vizsgálatra.
dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma egy kis önvizsgálást csinaltam 2 szakadást is észrevettem ez valószínűleg végbél repedés lesz jó ötlet lenne kennem valamivel ? Az a baj olyan szar az egészség ügy félek nem jutok be akkár hónapokig
dec. 17. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
vazelines kenöccsel kenegesd az segít a gyógyulásban
dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végbél környéket megnézi, végbéltükrözés, beöntés,
dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!