Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnék olcsón magánban...

Hol tudnék olcsón magánban adhd diagnózist szerezni?

Figyelt kérdés
Felvételi pontokhoz lenne rá szükségem. Gyerekkoromban már kaptam tanulási zavar diagnózist de az ugye nem konkrétan adhd. Egészen biztos vagyok benne, hogy adhd-s vagyok de a TB alapú kivizsgálás várólista mindenhol minimum 1 év. Ismertek olyan pszichiatert, aki olcsón tudna kiállítani egy diagnózist?
dec. 20. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Szóval tanulási zavarral akarsz menni egyetemre?
dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Építő jellegű hozzászólásokat kérek innentől.
dec. 20. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
2-es igen, mi van abban? rengeteg embert ismerek, aki tanulási zavaros, de jól teljesít (orvosin is). Ezek az emberek nem csökkent szellemi képességűek, hanem másképp működnek.
dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy olyan pályát válasszon az ember, amire alkalmas, vagy egy életet végigszenved nem az ördögtől való gondolat. De felőlem támogassátok aztán majd 30 évesen úgy dönt hogy jó lesz az a mosogatás is angolba'.
dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gyermekről van szó, akkor gyerekpszichiátertől.
dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már betöltötted a 18-at, akkor tudok. De ő se fog adni diagot csak akkor, ha tényleg az vagy.
jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!