Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, ha panaszt tesz...

Miért van az, ha panaszt tesz a beteg egy orvossal kapcsolatban, a többi orvos lojális vele, és a beteggel inkorrektek? És sok orvos beképzelt, egós, gőgös. (Van aki nem, de most nem ezt kérdezem)

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy észlelnék, miben hibázott az orvos, és továbbra is a beteg érdekei lenne a szempont. Miért olyan egósok az orvosok? Miért válnak undokká a panaszt tevő beteggel?

Én ez nem tartom felelősségteljes, normális viselkedésnek.

A Google ban rengeteg beteg írja le, mit tettek vele rendelőkben, kórházakban. Egy cikkben olvastam, hetente 2 db. panaszt tesznek a magyar betegek.



#orvosok bánásmódja #orvosok lojálisak egymáshoz
dec. 24. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha azt nézed, egy nap hány ember fordul meg az egészségügyben, napi 2 panasz az semmi.
dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 az biztos, láttad már a Google véleményeket,lesulytó
dec. 24. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

2


Nem védve az orvosokat, de Google véleményekre nem lehet adni, sem pozitív sem negatív kontextusban.


Én jártam olyan orvosnál, aki 5 csillagos volt x 100 ember által, de majdnem ráborítottam az asztalt a stílusa miatt, kb mondott pár szót lekezelően, bezsebelte a lóvét aztán kirakott.


De olyannál is voltam, aki teljesen le volt húzva és abszolút normális és kedves volt. Ezekre nem lehet adni.


Konfliktusok mindig lesznek emberek között, nincs olyan aki mindenkinek megfelel, sok esetben az orvosok is hülyék, de azért az emberek is azok...


Dolgoztam vendéglátásban, tisztában vagyok vele, hogy mennyi böszme, szatyorban élő ember van.

dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én kórházban dolgozom és inkább az ellenkezője fordul elő. A beteg sokszor jobban tudja mi a jobb,megkérdőjelezi az orvost/ápolónőt/mindenkit. Csodálkozik hogy szarul van és újra vissza kell jönnie, mikor nem követi az orvos által megadott utasításokat.
dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szatyorban élő ember-ez jó, találó
febr. 6. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Sztem nem jobban tudja, hanem bele szólhat, elfogadja v nem a gyógyszert, bármit. Ha nem fogadja el a kezelést, akkor másmilyet szeretne. Csak ezt nem tudja kifejezni.
febr. 6. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudod ezzel nem tudunk mit csinálni. Nem kényszeríthetjük semmivel, hogy márpedig te ezt fogod szedni és ezt nem szabad csinálnod x napig és ezzel nem csak a beteg jár szarabbul, hanem az orvosok és ápolók is felesleges +munkát kapnak.
febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/7


Igen. De nem lehet erőltetni

Önrendelkezéshez való jog miatt

febr. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!