Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni, ha kötelező...

Mit lehet tenni, ha kötelező eü.-i ellátásnál a nővért nem lehet elviselni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú kezelés és a nővérben semmi empátia sincs. Nekem vitatkozni nincs időm, de nem is lehet vele, mert annyira nincs semmi empátia benne. Azt megértem, hogy nem akar jófejkedni, de attól még nem kellene lekezelően beszélnie, beszólnia.

Abba meg főleg nem mennék bele, hogy én beszóljak neki.

Na de mit lehet ilyen esetben tenni? Hova lehet panasszal fordulni, hogy beszól lekezelően a nővér?

Teljesen ettől a beszólásaitól szívja magát fel energiával. Sőt szinte minden mondatából érződik az "itt én vagyok a főnök és itt az a szabály, hogy mindig én mondom meg a frankót".

Szóval én nem lázadni szeretnék, de jó lenne valahogy változtatni. Ez a magatartás egyáltalán nem összpontosítja sem a munkára irányuló sem a gyógyulásra irányuló figyelmet...


dec. 26. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Panaszt kell beadni
Nem kell panaszt beadni
10 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szólni kell neki udvariasan, hogy legyen szíves változtatni a stílusán.
dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!