Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges Magyarországon...

Lehetséges Magyarországon lengyel e-receptet kiváltani? Véletlenül nem váltottam ki az egyiket a lengyel patikában...

Figyelt kérdés
Természetesen pdf formában megvan, de vonalkódot is kell bescannelni, ezt meg tudják csinálni itthoni patikában? Ugyanaz a formátum?
jan. 6. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön válasz, holnap mielőbb kérdezd meg.
jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiadják,csak teljes árat fizetsz.
jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Készülj fel, hogy több helyen is meg kell kérdezd, nagyobb patikákban próbálkozz inkább.


Én hónapokon keresztül szoptam ezzel (brnoi lombik).


Kinyomtatva vittem a pdf-et.


Az eü törvény szerint kötelesek kiadni, NEM kell rá TAJ szám, teljes árat fizetsz.


A valóságban: EZ NEM EREDETI RECEPT, EREDETI RECEPT KELL. Ez mindig mindenhol elmondták. Megoldások. 1) Nem adhatja ki, LEHETETLEN, TILOS!!! vagy Én elhiszem, hogy ki kellene adnom, de fogalmam sincs, hogy tudnám ezt bevinni a rendszerbe, és mivel szombat van nem tudom felhívni a központot. 2) Hú, valami rémlik, hogy mutatták, hogy kell bevinni külföldi receptet, de most nincs bent az a kolléga/gyógyszertárvezető, aki ezt tudja, nem tudom kiadni. 3) Hasonló, rémlik valami, hogy ilyet lehet, ketten szöszölnek 10 percet a kompjúterrel, de nem tudják megoldani. 4) "Megyek megkérdezem a főnökömet!" - "Hát rendben, kiadjuk." Ugyanaz a patika, ugyanaz a nő, ugyanaz a főnök, kb. 4x játszottuk el, végül megkérdeztem, miért nem adja ki kérdezés nélkül, MERT ez a tv-i előírás, ezért hagyja jóvá mindig a főnöke. "Lehet, hogy a főnököm jóváhagyja, de ÉN nem adnám ki." :D


Sok sikert és türelmet kívánok! :D

jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad volt utolsó.

falusi patikában mondták hogy "tudom hogy ki kéne adni, de fogalmam sincs hogyan kell, jöjjön vissza holnap amikor bent lesz xy, vagy városi patikába"

jan. 8. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Örülök, hogy felkészítettelek! :) Én ezt Bp-en játszottam el 3 vagy 4 különböző kerület kb. 6 különböző gyógyszertárában... :D
jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!