Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem merték felírni...

Miért nem merték felírni 200-as vérnyomásra a 6 éves kortól adható Betaloc Zok-ot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, ha 6 éveseknek biztonságos a gyógyszer, nekem miért nem?

jan. 14. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#6,8 vagyok: laborral már ki lehet zárni. Célszerű volna, ha egy belgyógyász (endokrinológus, nefrológus) eltűnődne azon, miért is van ilyen fiatalon magas vérnyomásod. És akkor már azt is meg tudnád velük beszélni, hogy milyen gyógyszerrel / gyógyszerekkel kellene kezelni.
jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
amúgy annyira para, hogy ebben az országban mindenki veserákot diagnosztizálna egy 19 évesnek, pedig csak stresszes, mint a k.élet
jan. 14. 12:37
 13/19 anonim ***** válasza:
#6,8,11 vagyok: Ki beszélt itt veserákról?
jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Phaeochromocytoma szted mi?
jan. 14. 12:47
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

A phaeochromocytoma egy jóindulatú mellékvese adenoma. És köze nincs a malignus tumorokhoz amit ráknak nevezünk.


Mondjuk én ilyen nagypofájú okoskodó gyerek esetén inkább amfetamin használatra gondolnék. A drogosok azok akik állandóan azt hiszik, hogy ők sz.rták a spanyolviaszt.

jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a metoprolol egy elavult bétablokkoló amit manapság egyre kevesebbet használunk.
jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért primer hipertóniára ilyet kijelenteni már majdnem beleillik a rágalmazás kategóriájába. Ilyet nem illik alaptalanul állítani bárkiről is!
jan. 14. 13:04
 18/19 A kérdező kommentje:
Persze, minden bevált, jó dologtól meg kell szabadulni, így a metoprololtól is
jan. 14. 13:06
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos a 200-as érték 19 évesen szinte biztosan nem primer hypertónia. Vagy szekunder, vagy szerhasználat.


A Lada is bevált autó, de nem azzal fogok 2024-ben nyaralni menni.


Egyébként nem unod még ezeket a troll kérdéseket?

jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!