Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a vizsgálatot végző orvos adjunktus, de egyik magyar egyetemen sem szerepel, ill. semmilyen tud. mű nem áll mögötte?

Figyelt kérdés

Családtagomat pénteken vittem vizsgálatra, és a leleten ez áll: X. Y. adjunktus.


Rákerestem az orvosra (középkorú férfi), de egyszerűen az adott kórházon kívül sehol semmi sem található róla, pedig egyetemi oktatóról lévén szó valaminek csak fel kellene bukkania (egyetemi kari lista, publikációk, tud. művek tára stb.) a neten.


De semmi.


Valaki meg tudná magyarázni, hogy ez miként lehetséges?


jan. 14. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Talán pubmeden kellene keresni ha publikációra vagy kíváncsi, arról nem is beszélve hogy az adjunktus egy elég alacsony egyetemi cím.
jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[Most soroljam fel azt a nem kevés embert, aki az elmúlt években úgy lett egyetemi tanár, hogy demonstrátornak is kevés lenne? (Csak ez ELTE-ről kilencet tudok kapásból írni.)]



Még egyszer: azt furcsállom, hogy nincs róla semmi. Sehol. Ilyen márpedig elméletileg nem létezhet. Ezért kértem, hogy aki rálát az orvosi területre, az magyarázza már el.

jan. 14. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
csókos
jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyanús, mert Y-nál nincs férfinév.
jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is találkoztam már ilyen orvossal, akiről semmit sem lehetett kideríteni. Számomra is furcsa.
jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!