Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha holnap reggel 6kor megyek...

Ha holnap reggel 6kor megyek vérvételre meddig szabad enni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy aznap reggel semmit csak vizet inni,de ma este meddig lehet?

Ilyenkor mindig rám jön az édesség utáni vágy és úgy ennék valamit.

De ma már ettem csokit, és pont endokrinológiára viszem a leletet, IR gyanú miatt úgyhogy nem lenne szerencsés még estére becsokizni.


Egyébként mindig 5,7 - 5,8 a cukrom ,mert nagyon rettegek is a vérvételtől és az is emelni, de egyébként is magasabb.


jan. 18. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9: Javaslom, légy vállalkozó aztán betudod osztani az idődet ;)

Egyébként meg ki alszik 10 körül? A nyugdíjasok maximum. Egyetemisták is fent vannak éjfélig, meg a szerinted "normálisan dolgozni járó emberek is".

jan. 19. 15:01
 12/12 A kérdező kommentje:

10: Mi számít nem réginek?

Nekem 2022-ben volt és azóta többször mentem vissza az endokrinológushoz, mindig vittem friss labort, és sosem kellett terheléses azóta.


Ezaz, hogy "nem tudtad" de bezzeg azt jobban tudod, mint az orvos, hogy kell e terheléses. Azóta már voltam v 5x-6x laborban és csak egyetlen 1x kellett a terheléses.


Aztán végül csak 9 után értem oda, mert még reggel lett egy kis dolgom.

jan. 19. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!