Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mi lenne ha az én...

Szerintetek mi lenne ha az én koponyámat találnák meg?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkoztam ezen, ha a régészek egy napon az én fogazatomat vizsgálják majd, akkor mit szólnának? Van immár kettő fogam is, ami hightech módon gyökérkezelt, karbonszálas technológia és sokkal erősebbek, mint az eredetiek hála az alkalmazott anyagoknak. Most vizsgálta meg a doktornő a hat évvel ezelőtti gyökérkezelt fogamat is. Szabad szemmel hirtelen igazinak látta, mire a röntgenen klasszul világított (az anyaga direkt nem engedi át a sugarat így ragyog). Biztos gyakori technika ez már, csak nekem ez egy nagy csoda.
jan. 22. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mire odáig jut az idő, hogy a tiédet ássa ki valaki, addigra ez a technológia pont ugyanolyan elavult lesz, mint a mi szemünkben a pattintott eszközök.

Maximum majd azon vitatkoznak a tudósok, hogy vallási okból vagy családi összetartozás jeleként voltak bizonyos fogak megfúrva. :D

jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felkiáltanának, hogy megvan a hiányzó láncszem a homo sapiens maximus és a majom között.
jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!