Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány nap alatt érkezik meg a...

Hány nap alatt érkezik meg a rendelt gondosóra az időseknek?

Figyelt kérdés
Az általános tájékoztatás szerint 90 napon belül, ez világos. A tényleges szállítási időt szeretném tudni - kb. is megfelel, de a 90 napnál pontosabb érték lenne fontos. Köszönettel!

jan. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan ez a 90 napos info? Csak mert az oldalon is azt írják, hogy több hónap, sőt arról is írnak, hogyha az igénylő időközben elhunyt, mi a a teendő. Ismerőséknek másfél év után érkezett meg.
jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyit írnak, de nálunk apámnak egy ilyet kb. 2 hónap alatt vittek ki, ott elmagyarázták hogyan működik, stb., mire kell figyelni.
jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznos volt. Azt egyébként nem értem, hogy a másfél év hogyan és miért adódhatott. Jelenleg az átfutási idő meggyorsítható, bizonyos méltányossági kérelem beadása után.
jan. 29. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom mitől függ egyébként, mert mi kérvényeztük és ennyi volt, bár első hónapban semmi sem történt, szóval mi sem tudtuk, hogy egyáltalán megkapták-e a jelentkezést erre.
jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
November végén rendeltem meg és ünnepek előtt ki hozták!
jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tanulságul friss infóm: 1 hónap alatt kaptam meg (én is) a gondosórát. Ez jó hír! De ha ez általánosan is így működik, akkor a fentebb (egyébként az ügyfélszolgálat által telefonon) javasolt meggyorsító méltányossági kérelemnek nincs igazán értelme, szerény véleményem szerint.
febr. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!