Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EKG-n lehet rajtam önbarnító?

EKG-n lehet rajtam önbarnító?

Figyelt kérdés
jan. 29. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ír vagy akkor igen :DDDDDDDDDDDD
jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, az Apple Watch-od nem rasszista, vagy nem fogja azt gondolni, hogy ellopták és nem te vagy az.
jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem apple watchra gondoltam hanem rendes EKG vizsgálatra a kórházban.

Légyszi a vicceket most mellőzzük, komoly a kérdés. A recepciós nem tudta, a szakrendelésre meg csak nem ronthatok be ezt megkérdezni időpont nélkül

jan. 29. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehet, max letörlik majd
jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem lehet letörölni, ez olyan ami hetek alatt kopik le pont ezért kérdezem hogy az ilyen típusú esetleg bezavar-e. De mindegy már máshol megkérdeztem és kaptam választ olyantól aki tudja
jan. 29. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar be.
jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze az EKG vizsgálathoz. Igen, lehet.
jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem apple watchra gondoltam hanem rendes EKG vizsgálatra a kórházban."

Az Apple Watch rendes EKG-t csinál!!! Sokkal pontosabb EKG-t tud mérni mint az a rakás szar gép a kórházban! És fizetni sem kell érte mint a kórházban. Csak az Apple Watch-ot kell megvásárolni de ingyen EKG-t tudsz rajta csinálni bármikor és sokkal jobb mint a kórházi gép!

"Légyszi a vicceket most mellőzzük, komoly a kérdés."

Egyáltalán nem vicceltem és az is biztos, hogy ez a kérdés nem komoly! Ha nagyon sok réteg barnító van rajtad az Apple Watch-on csak a véroxigénszintmérést fogja nagyon el*lelni mert nem fogja tudni normálisan megvilágítani az ereidet és a barnító réteg miatt az intelligens fények rossz adatokat küldenének vissza az ereidből az Apple Watch-ba, másmilyen színűként értelmezné az Apple Watch a véred színét a barnító miatt. De az EKG-t egyáltalán nem befolyásolja szerintem. Az Apple Watch elektromos ipulzusokat mér arról a kezedről amin az Apple Watch van és a másik kezeden lévő ujjadat rá kell tenni a Digital Crown-ra és onnan is mér elektromos impulzusokat, tehát mindkét kezedből, és nagyon pontos mérést csinál. Az Apple Watch EKG, elektromos impulzus mérését nem befolyásolja a barnító. A véroxigénszintmérés miatt viszont jogosan aggódsz. De más méréseket nem befolyásol.

"A recepciós nem tudta, a szakrendelésre meg csak nem ronthatok be ezt megkérdezni időpont nélkül"

Jézusom! Ezért nem szokás manapság kórházba menni!!! Nem 1950-et írunk! Vegyél egy Apple Watch-ot, nagyon megbízható EKG mérést csinál! Csak 200 ezer forintba kerül és napi szinten ingyen tudnál EKG mérést csinálni bárhol, bármikor, amikor csak akarod! Nem kellene egyfolytában feleslegesen kórházba rohangálnod, sokkal jobban megéri! Miért nincs Apple Watch-od ha ennyire szar a szived??? Mindenkinek van és egy csomó mindenkinek mentette meg az életét akiknek bajuk volt a szivükkel! Minek járkálsz kórházba feleslegesen EKG mérés miatt? Az orvosok röhögnek rajtad, hogy nincs Apple Watch-od, nevetséges, hogy valaki egy egyszerű EKG mérés miatt megy be a kórházba amikor az Apple Watch is tud ilyet! Ráadásul fenntartod ezzel azokat betegeket akik valóban nem feleslegesen vannak ott és tényleg olyan miatt amit az Apple Watch nem tud, mondjuk vérnyomásmérés vagy sokkal komolyabb dolgok.

"az ilyen típusú esetleg bezavar-e."

Apple Watch-nál nem, annál a rakat szar ősrégi kórházi berendezésnél lehet. Ott sokminden bezavar és az nem pontos! Gondolom valami időskorú lehet a kérdező, 70 év körüli nyugdíjas lehet ha Apple Watch-a sincs és komolyan kórházba rohangál egy egyszerű EKG mérés miatt. Ez pont olyan mintha valaki napi szinten otthonról elrohangálna egy telefonfülkébe meg internetkávézóba mert nincs otthon okostelefonja. Ez borzalmas. Ezek mind alap dolgok! Otthon is tudnál nagyon pontos EKG-t csinálni, a kórházi gép nagyon szar!

jan. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: [link]

Vagy csak szimplán üsd be a Google-be, hogy mi az EKG. Nem baj, ha nem tudod, de legalább ne hangoztasd ilyen nagy hanggal, hogy tudatlan vagy

jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 hagyd, valami drogos troll lehet
jan. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!