Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik lenne jobb? Csecsemő...

Melyik lenne jobb? Csecsemő és gyermekápoló vagy gyógyszertári szakasszisztens képzés?

Figyelt kérdés

Felnőttképzésben szeretnék indulni, de a kettő közül nem tudok választani. Nagyon tetszik a csecsemő és gyermekápoló hivatás, nagyon szépnek találom, de emellett ha pl kórházban tudnék elhelyezkedni nagyon húzós dolog, nincs ünnepnap sem hétvége stb. és nem tudom pénzkeresésileg megéri-e, mert nyilván ez is szempont.

A gyógyszertári szakasszisztens szintén egy olyan szakma, ami érdekel és tetszik, és talán több szabadidővel tudnék elhelyezkedni, de úgy tudom kevesebbet keresnek. És azt sem igazán tudom melyikkel lehetne jobban elhelyezkednem, melyik a keresettebb szakma.

Melyik lehet jobb pénzkeresés szempontjából, melyik éri meg jobban, és melyikkel könnyebb munkát találni?



jan. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikat választanám.
jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári szakasszisztens
jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári többet fizet.
jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakasszisztens tanfolyam előtt a gyógyszertári asszisztens tanfolyamot meg kell csinálni.
jan. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Politikus nem játszik? Nem kell hozzá érteni semmihez és jól fizet.
jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thunderfairy ***** válasza:
100%

5-ős.


Mond meg hogy legyek politikus. Esküszőm hogy holnap már kezdek is egy pártba.

jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-esnek!


A képzésnél csak az van írva, hogy érettségit kérnek hozzá és mást nem.

febr. 2. 16:05
 8/9 A kérdező kommentje:

5-nek!


Lecserélem Orbánt 🤣

febr. 2. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem nézted meg elég alaposan, a szakasszisztensi az asszistensire ráépülő képzés:


" A képzés megkezdéséhez szükséges feltételek

A gyógyszertári szakasszisztens képzés megkezdéséhez néhány feltételnek meg kell felelni:


Iskolai végzettség: középfokú iskolai végzettség (érettségi)

Szakmai előképzettség: a képzés megkezdéséhez szükség van Gyógyszertári asszisztens végzettségre.

Szakmai gyakorlat: a Gyógyszertári asszisztens képzettség megszerzése után 1 éves gyógyszertári asszisztensi munkakörben megszerzett gyakorlat "

febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!