Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a különbség a gyógyszertári...

Mi a különbség a gyógyszertári asszisztens és a szakasszisztens között?

Figyelt kérdés

Azt vágom, hogy a szakasszisztens az asszisztensre épülő képzés és kell hozzá minimum 1 év munkatapasztalat. A kérdés viszont az, hogy van kereslet az asszisztensre? Fizetésben mennyivel kap többet a szakasszisztens? Továbbá a szakasszisztens dolgozhat egyedül, de az asszisztens csak gyógyszerész felügyelete alatt, igaz? Elhelyezkedési szempontokból megéri ez a tanfolyam szerintetek? Alkalmaznak manapság asszisztenseket gyógyszertárak? Nyilván tudom, hogyha ebbe belevágok, akkor a szakasszisztensig nem állok meg, de ugye az 1 év tapasztalat miatt fontos lenne tudni, hogy asszisztensként el lehet-e helyezkedni egyáltalán.


Profession-ön nem találtam álláshírdetést, ezért aggaszt.



2023. aug. 17. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet rá kereslet. Én az elmúlt egy hónapban 2 gyógyszertárba jártam és mindkettő ajtajára ki volt írva, hogy keresnek asszisztenst.
2023. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á, ezt jó tudni. Helyileg hol? Én keleten lakom, Debrecen és Nyíregyháza között
2023. aug. 17. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ohh. Én Budapesten láttam mindkettőt :/

Esetleg kérdezz körbe ott pár patikába, szerintem szívesen válaszolnak.

Illetve a képzési helyen is érdemes megkérdezni, hogy esetleg tudnak-e gyakorlati helyet biztosítani a lakhelyed közelében ha neked esetleg nem lenne ebben sikered.

2023. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cameroon ***** válasza:
100%
Én asszisztensként dolgozom 217 nettó plusz 12 000 ft szép kártya férfiként nem valami sok közben csinálom a szakasszisztens képzést novemberben vizsgázok ha sikerül 20-30 ezer ft al kapok többet nekem csalódás maga a szakma nem csak a pénz miatt.
2023. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!