Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Államiban már ki akarják...

Államiban már ki akarják csinálni az embert, hogy mindenki fizetősbe menjen?

Figyelt kérdés
Vérvételen voltam, szóltam előre, hogy le kell fektetni mert ájulós vagyok. Erre elkezd velem vitatkozni az idiótája, hogy ez fejben dől el és nem fektettek le. Rosszul is voltam nagyon. Azért ez undorító. Gondolkozom azon, hogy panaszt teszek.
jan. 30. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze biztos nem mind ilyen, honvéd és klinikák mindig lefektettek, semmi bajom olyankor. Ez meg egy helyi, kisebb rendelőintézet volt.
jan. 30. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok… fogorvos, nőgyógyász stb.. minden vizsgálatra magánba megyek mert ott normális körülmények vannak és normálisan beszélnek velem. Csak azt utálom ,hogy a TB-t viszont levonják a fizetésemből de nem értek ezzel egyet mert az állami egészségügy maga a tragédia. Undorító körülmények, tahó dolgozok és tele van cigányokkal a váró akiket előbb beengednek egy egy vizsgálatra mert zeng tőlük az egész épület és minél hamarabb meg akarnak szabadulni tőlük.

Undorító.

Szóval a kérdésedre a válsz : igen.

jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nagyon dilettáns, kezdő lehetett, mert ezt tudni szokták, hogy van ilyen.
jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még ki is kiabált a kollégájának, hogy jönnön ide mert a hölgy itt eldöntötte, hogy ő el fog ájulni. A többi várakozó mind hallotta, megalázó helyzezbe hozott.

Mindig valaki eljön velem ilyenkor, most a mamám, de tudjátok milyenek az öregek. Kb "pánikrohama" lett, hogy jajj drága kicsikém el ne ájulj (mikor látta, hogy kezdek fehéredi) erre az "egész" kórház minket bámul. Totál leizzadtam, mire kimegyek a hidegbe meg is fázom. És mindez nem lett volna, ha tesz egy apró szívességet és lefektet.

Meg áll az ember esze. Tennétek panaszt vagy hagynátok?

jan. 30. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Évek óta államiban vesznek vért tőlem különösebb gond nélkül.
jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagynám. Ez nem magán vagy állami vagy klinika vagy rendelőintézet téma, egyéni kérdés. Valaki vagy humánus vagy nem.

Csak ha magánban van rossz tapasztalatod, nem mész vissza és választhatsz mást. Ha be vagy utalva valahova, akkor sz*vtál. (Vagy elmész magánba, ami ugye szintén lutri első alkalommal, de legalább válthatsz, ha nem vagy megelégedve)

jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen asszisztensek hozzáállásával nekem is van problémám, de azon kívül, hogy néhányan bunkók, igazándiból ellátták a feladatukat. Orvosokra nem volt még panaszom. Egy bunkó orvosom volt, de a diagnózist amúgy ő is helyesen állapította meg, és kétszer kellett találkoznom vele, szóval nem volt gáz annyira. Mármint nyilván elég szégyengeljes, hogy valaki utálja az embereket, aztán mégis olyan emberekkel dolgozik, akiknek az egészsége rá van utalva. Ez nagyon érthetetlen számomra, hogy ha ennyire összeegyeztethetetlen valakinek a számélyiségével az, hogy segítsen a tudásával az embereknek, akkor miért? Nem kell csinálni. Nagyon furcsa. Mármint oké, egyszer ilyen valaki, az belefér, mert mindenkinek lehet rossz napja... de ha másodszor is ilyennek látom, akkor az már nem rossz nap, hanem rossz élet.
jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos, ha amiatt nem is, azért bepanaszolhatom, mert a többi beteg előtt megalázó helyzetbe hozott. Nyitott ajtónál történt mindez, mindenki látta/hallotta mi történik.
jan. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!