Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosnak mit szoktatok adni...

Orvosnak mit szoktatok adni ajándékba?

Figyelt kérdés

Nagypapám meg orvosi SZTK vizsgálatra, és korábban ő mindig pénzt adott. Pénzt ugye nem szabad, de ajándékba mit vigyek?

Hölgy orvosoknál oké raffaello, merci csoki de férfi orvosnak mit illik/szokás vinni?


Borokhoz nem értek, azt nem szívesen veszek.


jan. 30. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Semmit sem szoktam adni.
jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Semmit se kell.Én sem adok semmilyen ajándékot .Elég jó fizetésük van .
jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Semmit
jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Sztkban semmit. Egyszer probaltam csokit (extrarendesek voltak) de nem fogadtak el
jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Semmit, és aki ezt elvárja vagy felrója neki azt azonnal felnyomni.
jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem ismerjük az orvost. Nagypapám "régimódi" ő mindenáron szeretne valamit. Kisnyugdíjas (~100.000 Ft körüli nyugdí) 83 éves. Ő még abban a világban nőtt fel, hogy "kell" vinni valamit, és akkor majd "jobban " el lesz látva, tudjuk ez nem így van de mindenáron szeretne valamit, ha nem is pénzt.


A női orvosoknak szokott vinni házi tésztát amit mamám szokott csinálni, de férfi orvosnak azt nem szeretne vinni, vagyis nem tudjuk.

jan. 30. 17:47
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Kávét. Vagy van ez a pocket coffee nevű kávés csoki. Azt szerintem minden ilyen helyen dolgozó szívesen bekapkodja.
jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Házi lekvárt, pálinkát a férfiember is fogyasztja. Ha nincs, akkor kávénak, neszkávénak is örülhet.
jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Szomszédunkat mikor kezelték, ő mindog vitt be a nővéreknek hàzi sütit, nagyon örültek neki. Esetleg, ha mamád süt, az szerintem jó ötlet, mindenki örül neki.
jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

7:

De milyen kávét? szemes? őrült? kapszulás?

Ezt is jó lenne tudni. Iszik-e kávét, nem mindenki fogyaszt.

Sosem láttuk még az orvost semmit nem tudunk róla.

A kávés csoki nem rossz ötlet. Köszönöm!


8:

Van pálinka, de az embernek nem való.

Nagyapa szereti, de mindenki csak illedelmességből issza meg, akit kínál vele, egyébként borzasztó, a lekvár sem valami kultúrált, amit ők mamámmal összehoztak.


9:

Mamám sem süt jókat. Idős már.

Régen pogácsát sütött sokat, de már nincs hozzá türelme, bent felejti a sütőbe, csak a nagy szaggatóval csinálja, mert nincs türelme a kicsihez. Nem vinném szívesen másnak az az igazság. Egyébként tükrözésről van szó ami elvileg 15-20 perc csak a Nagypapám mondta, hogy valami ajándékot intézzek, fogalmam sincs mit szoktak szoktak e ilyenkor vinni valamit...

jan. 30. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!