Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz orvosnak különleges sört...

Gáz orvosnak különleges sört vinni ajándékba?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy igen hosszadalmas szájsebészeti műtétem. Nekem nem szokásom a hálapénz, nem is volt nálam pénz. A doki aki műtött nagyon rendes és lelkiismeretes volt. Másik kettő orvos konkrétan haza küldtek volna mert ők nem látták amit kellett volna és nem hitték el hogy azt érzem amit mondok. Ő kitartóan hitt nekem, vizsgált is addig még észre nem vette a bajt. Én ezért nagyon hálás vagyok neki.

Míg vártuk hogy hasson az érzéstelenítő beszélgetett az aszisztáló dokival és ebből kiderült hogy szülinapra hivatalos de telefon ügyeletben van ezért csak alkoholmentes sört ihat. Tehát a sört szereti.

Arra gondoltam hogy valami különleges kézműves vagy belga sört vinnék neki egy kísérő levéllel.

Amúgy egy fiatal, humoros, közvetlen férfi.

Gáz lenne?


2015. okt. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod, hoyg szereti a sört, akkor nem, kimondottan figyelemességnek tartom.
2015. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem.
2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sört adtam + kávét + csokit + mini üveg pezsgőt. Szerintem nem gáz.
2015. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meg is rendeltem, 2 belga sör hozzá illő pohárral, remélem nem fogok mellé. :)
2015. okt. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!