Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » [magán] Mennyire gyanús, ha...

[magán] Mennyire gyanús, ha az orvos magánrendelésén szinte bármikor tud fogadni?

Figyelt kérdés

Szakmájához értő endokrinológus után kutatunk, és akiket eddig ajánlottak professzorokkal bezárólag, azok mind tudnának fogadni bennünket egy napon belül.


Nekem ez eléggé gyanús, mert ha el is fogyott a lakosság pénze, és egyre kevesebben tudnak magánba menni, ugyanis szerintem ott valami nem stimmel, ha több orvos is, akár aznap, de legkésőbb másnap tud fogadni betegeket bármikor, bármilyen időpontban.


Jó fogorvosnál minimum egy hónap a várakozási idő, jó szemésznél, bőrgyógyásznál szintén, szóval a tényleg jó orvosok annyira be vannak táblázva, hogy nagyon nehéz bekerülni hozzájuk.


Hozzájuk képest az endokrinológusokhoz bármikor lehet menni.


Vagy csak nekünk ajánlottak rossz orvosokat?


febr. 4. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg neked van valami gondod, és nem sok realitásérzéked.

Mivel endokrinológushoz nem járnak igazán sokan, másrészt a munkájuk nagy része nem a betegek fogadásából áll, ezért értelemszerüen hamar tudnak idöpontot adni.

febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Biztosan nem rossz orvosok, vagy legalábbis nem emiatt van. Én pénteken foglaltam andrológiára, ami eléggé telített, sok helyen 1 hónap magánban is, de hétfőre már volt időpont egy nagyon jó orvoshoz, és kiderült a viziten is, hogy egy nagyon jó szakember.
febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen magánorvoshoz mentem eddig mindig tudtam pár napon belülre időpontot szerezni. Nem tudom te kire vársz hónapokat.
febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is általában pár napon belül szoktam időpontot kapni mostanában.
febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!