Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A beöntést ki lehet váltani...

A beöntést ki lehet váltani valamivel?

Figyelt kérdés
Pl. ha sok folyadékot iszok vagy valami, azzal nem tudom elérni a kívánt hatást?

febr. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Miért lenne szükséged beöntésre? Szülsz?
febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiváltani. De attól függ mi lenne a beöntés célja. Pl. tükrözés előtt úgy tud csak jobban kitisztulni, hofy rendesen lássák a belső részeidet.
febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiváltani nem tudod, de ha kell, még tudják fokozni az élményt béltisztítással, pl műtét előtt. Meg kell inni másfél-két liter állott víz szagú cuccot, és hiába megy a hasad konkrétan órákig, utána is kell a beöntés. Úgyhogy te házilag végképp nem tudod kiváltani.
febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem igazi beöntés (múltkor volt itt félnótás kötekedő, félre is magyarázta), de évek tapasztalata alapján bevált.

"Alvázmosó zuhanyt" szereltem fel, egyfajta bidé pótlására, de csak kézi zuhany.

Viszont kiképzése folytán van annyi ereje, hogy képes betolni egy kis vizet a végbélszakaszba. Ha engedjük, tehát kicsit lazítani kell az izmot. (Ezen is ment a trollkodás, hogy kigyengült az én záróizmom, azért megy be a víz, de ez hülyeség. Hihetetlen, milyen rosszindulatú kötekedők vannak ezen az oldalon, csak gátolják az élettapasztalatok átadását.)

A behatoló víz viszont ellazítja annyira a tartalmat, hogy utána könnyebb elvégezni a dolgot. Nagyon sokat tud segíteni, ha már beszáradt a tartalom, pillanatok műve és már megy is, kínlódás nélkül.

febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első, itt én vagyok a kérdező és nem hiszem, hogy a válaszhoz ez fontos lenne :)
febr. 5. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én kérek elnézést....

#1

febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!