Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vizsgálat lesz a suliban, és...

Vizsgálat lesz a suliban, és rajtam vannak vágásnyomok. Mi a jobb, ha bekötöm valamivel, és azt mondom, meghúztam, vagy ha nem csinálok vele semmit, és imádkozok, hogy ne szúrják ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellett volna ezt tennem (nem is fogom többet), de melyikkel nem bukok le? És ha lebukok, mi fog történni? Egyáltalán mit csinálnak egy ilyen vizsgálaton?
2014. szept. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, van vérnyomásmérés, és akkor bizony pont oda kell tartanod a doki elé az alkarod. Fáslizd be, vagy vegyél fel 30 db karkötőt.
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem a felkarodon van (bár ott nem hiszem, hogy sokan vagdosnák magukat) akkor a vérnyomásmérésnél sem lesz gond, ha befáslizod az alkarodat. :) De a 30 karkötő viszi a pálmát :D
2014. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem anno pont ott vették észre. El volt takarva, de le kellett szedni, hogy pulzust mérjen.
2014. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a vágás és nincs túl sok belőle és inkább hámsérülésnek tűnik,nem mély és rákérdez az orvos akkor ki lehet találni valamit,hogy kertben segédkeztél,fát,ágakat vagdostatok és akkor karcolt össze,meg vágtad meg magad.


Attól függően mennyire is feltűnő az egész.De ha az orvos kiszúrja hogy ez tudatatosan történt vágás nyom akkor szól szüleidnek majd.

2014. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mért vagdostad magad amúgy?

Mi vagy ki bántott hogy ezt tetted?

2014. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!